Anasayfa - TURLAR - GEMİ TURLARI - EGE ADRİYATRİK TURU
 

EGE ADRİYATRİK TURU

 
  COSTA NEORIVIERA ile EGE VE YUNAN ADALARI TURU TUR TARİHLERİ

 

 

 

 

  TUR PROGRAMI
COSTA NEORİVİERA Ege & Adriyatik & Yunan Adaları
İstanbul Çıkış - Venedik Varış, 7 Gece
 

 GÜN

 LİMAN

VARIŞ

HAREKET

1.Gün

Check-in işlemleri, Salı Pazarı - İstanbul

 

GecelemeGemide

2.Gün

İstanbul, Türkiye

 -

16:00

3.Gün

Mikanos, Yunanistan

15:00

23:00

4.Gün

Santorini, Yunanistan

08:00

14:00

5.Gün

Argostoli-Kefalonya, Yunanistan

09:30

14:30

6.Gün

Dubovnik, Hırvatistan

09:30

14:30

7.Gün

Venedik, İtalya

12:00

-

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
Tercih Etmiş Olduğunuz Kategorideki Kabinde 7 Gece 8 Gece Tam Pansiyon Konaklama.
Gemide Her Gün Ve Gece İçin Ayrıca Düzenlenen Eğlence, Animasyon Ve Şovlar.
Gemideki Sabah, Öğle, Akşam Yemekleri
 
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
Liman vergisi
Ulaşım ve transfer
Gemi Bahşişleri
Kara Turları
Güzellik Merkezi Spa Alanı
Gemideki Tüm İçecekler
Kişisel Harcamalar ((İnternet Ve Telefon Kullanımı, Kuru Temizleme, Mağazalarda Satılan Ürünler, Vb.)
Vize Bedeli
Yurtdışı Çıkış Harcı 15 Tl (Seyahatten Önce Bankaya Yatırılması Tavsiye Edilir.)
İç Hat Bağlantı Uçuşları
Gemi seyahat sigortası (İsteğe bağlı)
 
VİZE BİLGİLERİ
T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acente sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 
T.C. vatandaşı olmayanlar seyahat etmek istedikleri ülke ve/veya ülkelere girişte vize ihtiyacı olup olmadığı bilgisi için ilgili konsolosluklara başvurmaları gerekmektedir.
Vize başvuruları, tur hareketinden 3 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi ve konsolosluklarda oluşabilecek dönemsel yoğunluklardan ve/veya uygulama farklılıklarından etkilenmemek adına vize başvurularının bir an önce tamamlanması tavsiye olunur.
T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.